Vispārīgā un estētiskā ārstēšana
Savā praksē izmantojam mūsdienīgas diagnostikas un ārstniecības metodes, tehnoloģijas, ka arī strādājam ar praksē pārbaudītiem un kvalitatīviem materiāliem. Pirmajā vizītē ārsts izstrādās Jūsu individuālo ārstēšanas plānu, veiks RTG izmeklēšanu, ja tas nepieciešams, pārrunās nepieciešamo ārstēšanu un iespējas. Pie mums bieži griežas pacienti, kuri nav apmierināti ar savu zobu krāsu, formu un izteikti pamanāmām plombām priekšējos zobos. Šādās situācijās salīdzinoši ātri un lētāk kā protezējot ir iespējams izmainīt zobu izskatu tos plombējot ar pārklāšanas metodi. Tā iegūstot skaistu smaidu Zobu pārklāšanai izmantojam jau ilgus gadus pārbaudītus materiālus, kas dod ilglaicīgu rezultātu pacientiem.
Bieži plombēšanas procesā tiek lietot koferdams jeb speciāla lateksa gumija, kas pasargā plombējamo zoba virsmu no mitruma, kas nepārtraukti izdalās mutes dobumā.

Endodontija (sakņu kanālu ārstēšana)
Endodontija ir sakņu kanālu ārstēšana, kas nepieciešama gadījumos, kad ir iekaisis zoba nervs, vai iekaisums ir jau saknes gala audos (periodontīts). Šī ir sarežģīta un dārga manipulācija, jo jāizmanto dažādi palīginstrumenti un aparāti, lai veiksmīgi iztīrītu, dezinficētu un pēc tam aizpildītu saknes kanālus. Ārstēšanas procesā arī nepieciešams vairāki RTG izmeklējumi. Ārstēšanas procesa veiksmīgs iznākums ir atkarīgs gan no veikto manipulāciju kvalitātes, gan no pacienta zobu īpatnībām un vispārējā veselības stāvokļa.
Zobārstniecības ārsti savas zināšanas papildina kursos un semināros.

Infekcijas kontrole.
Mūsu praksē ir izstrādāta un tiek pielietota ķirurģisko un citu zobārstniecībā lietojamo instrumentu dezinfekcija, pakošana un sterilizācija, pēc noteikta plāna. Pakotie instrumenti tiek speciāli marķēti un tos izmantojot ķirurģiskām manipulācijām marķējums tiek ielīmēts pacienta kartiņā, kas apliecina sterila instrumenta lietošanu ārstniecības procesā. Tādā veidā mēs garantējam 100% sterilitāti.

Mēs atbildam par savu darbu, tāpēc eksistē garantijas saistību sistēma atkarībā no sniegto pakalpojumu veida. To mēs izskaidrojam pacientam ārstēšanas procesā